Bezpieczne zakupy

Korzystaj z naszego sklepu bez obaw.

Dbamy o:

 • bezpieczeństwo dostawy

  Korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD, dzięki której paczki docierają do Państwa w 99% już drugiego dnia od złożenia zamówienia. Podczas odbioru paczki mają Państwo prawo do otwarcia przesyłki w obecności kuriera. W przypadku uszkodzeń, prosimy o spisanie wraz z kurierem stosownego protokołu, który stanie się podstawą do reklamacji towaru z tytułu uszkodzeń w transporcie.

 • bezpieczeństwo danych

  Dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich. Zgodne z ww. ustawą, mają Państwo prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.

 • bezpieczne surfowanie

  Norton_Safe_WebGoogle_safe_browingWitryna monetti.pl jest na bieżąco monitorowana oraz analizowana pod względem obecności złośliwego oprogramowania oraz innych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem w sieci.

 • posiadamy certyfikat SSL.

 • bezpieczeństwo płatności

  Jeżeli dokonują Państwo płatności przelewem przez stronę swojego banku, wówczas to bank odpowiedzialny jest za bezpieczeństwo transakcji. W naszym sklepie funkcjonuje także płatność przez serwisy PayU i PayPal. Możliwa jest również płatność za pobraniem