Autoryzowany sklep Villeroy & Boch | WMF

 

Jesteśmy autoryzowanym

sklepem

 

 

Villeroy & Boch – nowoczesny design źródłem radości życia

Tradycja od 1748 roku

 

Ponadczasowa elegancja, nowoczesny design oraz wyjątkowa jakość – z tego właśnie słynie Villeroy & Boch,

i to już od 1748 roku. W oparciu o tę tradycję nasi projektanci i product managerowie tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie.

Artykuły łazienkowe i wellness, zastawa stołowa, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne – nasze produkty wyróżniają się szlachetnym wyglądem, funkcjonalnością oraz niezwykłą jakością.

Daj się zaskoczyć i oczarować innowacyjnym wzornictwem Villeroy & Boch

 

 

Produkty do jadalni Villeroy & Boch na całym świecie kojarzone są z przyjemnością z jedzenia i picia.

Bogaty asortyment zastaw stołowych, szklanek i kieliszków, sztućców oraz akcesoriów najwyższej jakości, zachwyca klientów już od ponad 265 lat, przemieniając każdy posiłek – czy to zwykły obiad, czy świąteczną kolację – w niezwykłe wydarzenie.

Produkty do jadalni Villeroy & Boch odznaczają się nie tylko wysoką jakością oraz elegancją, ale również wyjątkową funkcjonalnością w codziennym zastosowaniu.

 

 

 

 

 

WMF - główny światowy producent artykułów

niezbędnych do domu

 

Założona w 1853 roku firma jest dostawcą markowych produktów, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie designu, jakości i funkcjonalności.

Marce WMF od samego początku przyświeca filozofia ustanawiania nowych trendów i standardów codziennego życia, dlatego u podstaw sukcesu koncernu leży konsekwentna polityka dotycząca produktów, które wyróżniają się na świecie.

WMF jest synonimem elegancji, ale także prostoty połączonej z precyzją wykonania i najwyższą jakością wykorzystanych surowców.