Virginia Sztućce Cromargan Protect 30 elementów +6łyż.do kawy - WMF

  • Dodaj recenzję:
  • 11/4291/9993
  • Producent: WMF
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Wysyłamy w 24 godziny
  • szt.
  • 2 459,00 zł 1 930,00 zł

Virginia  Sztućce  Cromargan Protect  30 elementów - WMF

Sztućce pełne przeciwieństw. Naturalnie łukowate kształty spotykają się tu z asymetrycznymi liniami. Elementy z matowym wykończeniem kontrastują z fragmentami polerowanymi. Dlatego płynne przejścia tworzą harmonijną grę kontrastów. Sztućce zaprojektowane przez Peter Bäurle.

Produkt firmy WMF , najbardziej rozpoznawalnej marki na świecie, produkującej akcesoria kuchenne wykonane z niezwykłą starannością, z stali najwyższej jakości i zawsze zaprojektowane przez światowej sławy projektantów. Kupując produkt firmy WMF dołączysz do grona maksymalnie usatysfakcjonowanych użytkowników.
Wszystkie produkty WMF oznaczone są logo, oraz są zapakowane w firmowe pudełka.
Materiał : Materiał : Stal nierdzewna Cromargan®  to  opatentowany i zarejestrowany przez firmę WMF stop stali szlachetnej 18/10 : 18% Chrom,10% Nikiel, 72% Stal)

To nierdzewna stal szlachetna o doskonałych właściwościach w zakresie użytkowania i pielęgnacji: Sztućce wykonane ze stali Cromargan® są mocne i trwałe, nie mają wpływu na smak potraw i są odporne na występujące w nich kwasy.

Cromargan protect® to uszlachetniona wersja materiału, która sprawia, że na sztućcach nie pozostają żadne ślady użytkowania. Powierzchnia sztućców jest niezwykle odporna na zadrapania. Wykończenia matowe pozostają matowe, wykończenia polerowane zachowują swój połysk.
Cromargan protect® ma wszystkie cechy sprawdzonego materiału Cromargan®.

 

 

zw
Komplet 30 sztuk zawiera : 

6x łyżeczka do kawy

6x nóż 

6x widelec 

6x łyżka do zupy 

6x widelczyk do ciasta