SENSI TEA Dzbanek / zaparzacz do herbaty z sitkiem i podgrzewaczem - WMF

  • Dodaj recenzję:
  • 06/3690/6030
  • Producent: WMF
  • Dostępność: Wysyłka natychmiast
  • szt.
  • 429,00 zł

SENSI TEA Dzbanek / zaparzacz do herbaty z sitkiem, tłoczkiem i podgrzewaczem - WMF

Kolekcja SensiTea do herbaty stylowo wykończona to rozpoznawalny, prosty i  ponadczasowy design projektu  Metz & Kindler.  W kolekcji dostępne są  pasujące stylem dzbanek mleka i cukiernica oraz szklane żaroodporne filiżanki i spodki ae stali nierdzewnej Cromargan. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów - wysokiej jakości tworzywa sztucznego, stali Cromargan i żaroodpornego szkła - wszystkie elementy są odporne na wysokie temperatury i bardzo wytrzymałe. Po spożyciu herbaty wszystkie elementy możemy umyć w zmywarce.

Herbata to bardzo różnorodny napój. O jej smaku decyduje jej gatunek i właściwy sposób przygotowania. Listki potrzebują wystarczająco dużo miejsca, by się rozwinąć, i wymagają sitka z dużymi oczkami. Ten, kto pije herbatę, powinien mieć na to wystarczająco dużo czasu. Dzbanek z
dopasowanym podgrzewaczem długo utrzymuje odpowiednią temperaturę tego aromatycznego naparu. Całą ceremonię uszlachetnia dopasowany nowoczesny zestaw do herbaty: filiżanki, akcesoria do cukru i śmietanki.

Jeśli nie masz czasu, nie musisz rezygnować z aromatycznej herbaty. Siteczka do filiżanek są idealne, by móc napić się tego napoju również w pośpiechu, a ponieważ herbata smakuje dobrze także na zimno, można pić ją jako miłą odmianę w gorące dni. Herbata z lodem i sokiem z cytryny orzeźwia i pobudza. Dzban do mrożonej herbaty z sitkiem jest świetnym pomysłem na prezent, a dwuwarstwowe szklanki doskonale utrzymują niską temperaturę napoju.

 


Szkło żaroodporne.

CECHY PRODUKTU:

- w zestawie: szklany dzbanek, stalowe sitko i pokrywka z uchwytem z tworzywa sztucznego, stalowy podgrzewacz na świeczkę tealight,

- napój dłużej pozostaje gorący,

- sitko z drobnymi oczkami,

- dzióbek umożliwiający nalewanie bez plam na obrusie,

- odporne na wysokie temperatury szkło.

Wymiary: 14 x 24 cm

Kolor: srebrny

Materiał: Cromargan® matowa stal nierdzewna 18/10, plastik, szkło

Kolekcja: SensiTea